+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Yeni nesil Sprey İzolasyon Teknolojisi
Türkiye genelinde ve yurt dışı faaliyetlerimizde ve gelişmiş yeni nesil su izolasyon malzeme ile uygulama talebinde bulunun.
İletişim

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır
Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır? Su izolasyon malzemesi uygulama detayı iyi yapılması gerekir. Teras su yalıtımı uygulamasında doğru bir teras su izolasyon malzemesi, uygulaması olmadığı için doğru bir izolasyon kullanılmaz ve kalitesiz bir işçilikte bunun içine dahil olursa kat iyen su sızıntısı kaçınılmaz olur.

Teras da kullanılması gereken su yalıtım için polyurea uygulaması büyük önem arz etmektedir.

Teras da kırma dökme yapmadan uygulanacak alanları anında kullanıma açabilen ortalama 80 yıl ömrü olan bir teras izolasyon malzemesi olan polyurea uygulanacak zemin fark etmeksizin yatay ve dikey bütün alanlarda tek parça olarak uygulama hali tanır.

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır? Doğru bir biçimde yapılmadığı takdirde alt dairelerde su sızıntısı kaçılmaz bir gerçektir. Teras su kaplama, derz aralarının zaman içinde aşınmasından aşağı katlara çok basit bir biçimde sızabilen bir yapıya sahiptir.

Derz arasından veya çatlak yerlerden kaçan su, zaman içinde fayansın altına geçerek yerinden oynatarak kaldırabileceği gibi bunun yanı sıra alt dairenin tavanında kararmasına ve su damlaması yüksek miktarda nem olması aslında pekte şaşırılacak bir durum değildir.

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır? ile malzemesinde sprey polyurea programını tercih edilmesinin birçok sebebi vardır. Sıradan teras su yalıtım ürünlerine varanla polyurea kaplama uygulaması püskürtme olarak uygulanan yatay ve dikey tüm alanları tek parça olarak bağlayan mekanik dayanımı ve kimyasal dayanımı olan bir teras su izolasyonu uygulamasıdır.

Teras izolasyonu uygulaması nasıl yapılır? Yüzeye likit formda olanlar fırça veya rulo ile beraber yüzeye sürme biçiminde ya da sprey olarak püskürtme biçimin de uygulanabilirler. Teras izolasyonu bölümünde su geçirimsiz malzemelerin yüzeye uygulanış biçimine göre membranlar kullandırılmamaktadır. Likit membranlar ya direk ya da su ile beraber seyreltilerek sürme kıvamına getirilir ve dilenen yüzeye uygulanırlar.

Yalıtım kaplaması sıkça çift kompenatlı su izolasyon malzemelerinin yüksek sıcaklıkta basınçlı bir pompa ile beraber yüzeye püskürtülerek uygulanmasıyla oluşturulur. Zeminlerde meydana gelen yalıtım problemlerinin çözümünde sahip olduğu kaplamayı bozmadan yüzeye kolayca uygulanabilir.

Doğrudan yüzeye dökülen malzeme fırça ya da rulo ile beraber yüzeye birbirine dik istikbal şekilde en az iki kat gerçekleştirilir.

13 Nisan 2019
50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN