+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Yeni nesil Sprey İzolasyon Teknolojisi
Türkiye genelinde ve yurt dışı faaliyetlerimizde ve gelişmiş yeni nesil su izolasyon malzeme ile uygulama talebinde bulunun.
İletişim

Teras izolasyon kaplama bilgileri

Teras izolasyon kaplama bilgileri
Teras izolasyon hakkında bilmek istemiş olduğunuz konular.

Teras izolasyon kaplama bilgileri

Teras izolasyon kaplama bilgileri için dikkat edilmesi gerekli olanlar. Teras izolasyon yalıtımında önemli olan nokta, beton yüzey, şap yüzey, kale bodur yüzeyleri gibi yapı elemanlarının katiyen hiç bir su yalıtımı sağlamaması sebebiyle su yalıtımı büyük önem kazanmaktadır.

Bu nedenle katiyen yürüyüş ve kullanım alanları olmasında göz önünde bulundurulursa, betonarme tablanın su yalıtımına elverişli olması gereklidir.

Teras izolasyon kaplama bilgileri; teras veya çatılarda betonarme yüzeylerin inşaat aşamasından sonraki süreçlerde binanın oturması sebebi ile gözle görülmeyen hareketler sebebi kılcal çatlamalar meydana gelmektedir.
Bu çatlamalar her ne kadar iyi bir tabla yapılmış olsa da su akıntılarının hızlı biçim oluşmasına neden olur.

Teras çatılar su geçirme riskini her biçimin de taşımaktadır. İster kılcal çatlaklar olsun ister olmasın.

Gözle görülmeyen şeyler risk yoktur anlamına gelmez. Su; günümüz de durdurulması yada önlenmesi en zor maddedir. Bu açıdan bakıldığından önlem almak çok zordur. Teras izolasyon kaplama bilgileri; Su ile saydam bir özelliğine sahip oksijen ve hidrojenden oluşturan, sıvı halinde bütün açık gözenekli yüzeylerden rahatça ve kolayca geçebilen ve yapıda doğal olan bütün malzemelerden korunması gereken bir üründür.

Bu açıdan bakıldığında su yalıtımı açık katiyen her açıdan önem kazanmaktadır. Teras izolasyon kaplama bilgileri; Günümüzde sürekli gelişen yeni yapı teknolojilerin den teras su yalıtım malzemeleri, su geçişine karşı önleyerek mevcut gelen suyun uzun süre alta geçmesine izin vermeyen sistemin korunmasını sağlayan yüksek su izolasyonuna sahip olan malzemelerdir.

Bu yüzden teras su yalıtımı ürünlerinin bazıları heterojen yapılı malzemelerin bir karışımı olarak ele alınabilir veya çoğunlukla hava dolu hücreleri saran, katı bir çeperden oluşan bir iskelet biçimindedir.

Çatı izolasyon kaplama hakkında

Çatı izolasyon kaplama hakkında temel bilgiler sayfamız. Çatı izolasyon ile çatısı bulunan her yapının püskürtme izolasyon gereksinimi yardımına koşar ve yüksek memnuniyeti en başından garanti eder. Sprey polyurea ile yapılan korozyona karşı dayanımı yüksek olan su izolasyon malzemeleri arasında dayanıklı veya kesin çözümlü yalıtım yapan izolasyon türü olarak sektörde yerini almıştır.

Sprey su polyurea yada çatı izolasyon kaplama alanlarında oluşan metal çatıların korunması ve su geçirgenliğine karşı en ideal çözümdür. %100 benzersiz

20 Nisan 2019
78 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN