+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Yeni nesil Sprey İzolasyon Teknolojisi
Türkiye genelinde ve yurt dışı faaliyetlerimizde ve gelişmiş yeni nesil su izolasyon malzeme ile uygulama talebinde bulunun.
İletişim

Su deposu izolasyon hakkında

Su deposu izolasyon hakkında
Teras izolasyonla alakalı ürün bilgileri

Su deposu izolasyon hakkında

Su deposu izolasyon hakkında, deponun içi basınçlı su ile yıkanarak yosun, çamur ve yabancı maddelerden arındırılır. Su deposu 1 gün kurumaya alınır. İzolasyon için kullanılan, insan sağlığına zararlı olmayan maddenin homojen hale gelene kadar karıştırılması gerekir.

İnsan sağlığına zarar veren bakterilerin depo zemini ve duvarlar ile temasını önlemek için hazırlanan homojen karışım, depo iç yüzeyine tamamen zemin ve yanal duvarlar uygulanır.

Çalışma bitiminde depo 1.gün kurumaya alınır, 2.günde deponun durumu kontrol edilip dezenfeksiyon işlemi yapılır.

Depo dezenfekte işleminin bitiminde kullanıma teslim edilir. Su deposu izolasyonu, su deposu temizliğindeki gibi yaptırılması zorunlu bir hizmet değildir. Fakat eskimiş, kullanılması sakıncalı veya yenileme amacıyla ayrıca su deposu kaçağını önleme ve suyu steril olarak muhafaza etmek için su deposu izolasyonu yapılır.

Plastik su deposu izolasyon hakkında, olan paslanmaz su deposu izolasyonu, beton su deposu izolasyonu, fayans su deposu izolasyonu, sac su deposu izolasyonu fark etmeden Türkiye genelinde müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Su deposu izolasyonunda metot ve yöntem önemli olduğu gibi kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemlidir.

Su deposu izolasyon hakkında veya temizliğinde kullanılan insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektanlar gibi su deposu izolasyonunda da insan sağlığına zararı olmayan, su ile karışmayan, solvent içermeyen dezenfektan malzemeleri kullanılmalıdır. Paslanmaz plastik veya sac su depolarına epoksi izolasyon uygulaması yapılır. Beton, fayans su depolarına ise sürme bazlı izolasyon yapılır.

İzolasyon olan su deposu izolasyon bitiminde mutlaka tekrar temizlenip dezenfekte edilir ve müşteriye bu şekilde teslim edilir. İzolasyon hizmet bedeli yapılacak olan deponun mevcut durumuna göre ve yapılacak alanın m2 olarak ölçülmesiyle hesaplanır. Su deposu temizliğinde olduğu gibi su deposu izolasyonunda da doğru ve sonuç odaklı planlama yapıp, müşterinin hizmet sonrasında maksimum verim almasını hedeflemektedir.

Su deposu izolasyon, kaplama sistemleri dışarıya sızıntı veya içeriye su sızdırmazlık konusunda %100 bir ürün den bahsedelim. Yaklaşık 80 ve 90 derecelerde makine yardımıyla ısıtılıp yüzeye püskürtme yapılan bir teknoloji. Yaptığımız su depolarının aradan 20 yıl geçmesine rağmen su kaçağına veya dışarıdan gelen bir su sızdırmazlık şikayeti alınmamıştır.

16 Nisan 2019
50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN